Firmamız bahçelievler Çelik Kapı olarak 1996 yılında Ankara bahçelievler de faaliyete başlamıştır.Üretimine Bugün hala devam etmektedir. ankara bahçelievler Çelik Kapı Kuruluşundan bugune yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinerek;Kalite,Estetik,Güveni bir arada sunmayı hedeflemiştir.Sahip olduklarımızla yetinmeyip en iyisini üretmeyi hedef edindik.

Üretiğimiz ürünler Ülkenin Her bölgesine müşterilerimizin  istek ve tercihlerine uygun olarak,kısa sürede yerine ulaştırılmasını sağlayan bir sistemimiz mevcuttur.

Firmamız müşteri memnuniyetlerinden dolayı gururludur.

Her zaman daha iyiye daha mükemmele. .

Siz değerli müşterilerimize Ankara’da;

– Batıkent,Eryaman,Çankaya’nın;Aşağı Ayrancı, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Basın Sitesi, Beşevler, Beysukent, Beytepe, Bilkent, Birlik, Büyükesat, Cebeci, Cevizlidere, Cinnah, Çankaya, Çavuşlu Mahallesi, Çiğdem, Çukurambar, Dikimevi, Dikmen, Oran, Emek, Evciler Mahallesi, Fakülteler, Gazi Osmanpaşa, Güvenpark, Hilal, Hoşdere, Hürriyet, İlker Mahallesi, İncek, İncesu, Karahasanlı Mahallesi, Sancak, Seyranbağları, Sıhhıye, Sokullu, Karakusunlar, Karataş, Kavaklıdere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kocatepe, Kolej, Kömürcü Mahallesi, Kurtuluş, Küçükesat, Maltepe, Mebus Evleri, Mühye, Oran, Öncebeci, Öveçler, Söğütözü, Tandoğan, Tohumlar Mahallesi, Topraklık, Ümitköy, Yakupabdal, Yaylaköy Mahallesi, Yenişehir, Yıldız, Yukarı Ayrancı, Zafertepe, 100. Yıl, Akarlar Mahallesi, Angora, Anıttepe

bölgelerinde hizmet vermekteyiz.